antalya haber

24 Ağustos 2019 Cumartesi
DOLAR : 5,7642 EURO : 6,3769
Hasan Şahin: CHP’li başkanlarımız Kırcami Halkının yanındadır.
12.06.2019
Politika
Cumhuriyet Halk Partisi Muratpaşa İlçe Başkanı Hasan Şahin; “AK Parti Antalya’daki seçim yenilgisinin faturasını Kırcami Halkına kesmeye çalışıyor. O gün meydanlarda “Yanınızdayız” nutuğu atanlar bu gün planı engellemek için çırpınıyorlar. “
Basına Ve Kamuoyuna
 
1000’lik planı yapan Muratpaşa Belediyemizin Başkanı Sayın Ümit Uysal’ı davet etmeden, Kırcami’de tapu dağıttınız.
 
‘Bizim tapumuz Türkiye Cumhuriyeti’nin ay yıldızlı tapusu’ çiklet tapu değil dediniz.
 
Belediye Başkanı iken Ankara’yı mesken tutup, kapı kapı gezerek ‘Yürütmeyi Durdurma’ kararı aldırttım diyerek hava attınız.
 
Yerel seçimler oldu, bitti; halkımızın teveccühü CHP’li adaylardan yana oldu ve siz kaybettiniz.
 
Son günlerde Kırcami planlamasını ilgilendiren Toprak Koruma Kurulu ve Kamu Yararı kararlarına dair değişik söylemler kulaktan kulağa dolaşıyor.
 
Şimdi;
Seçimi kaybetmiş olmanın verdiği hırsla Antalya’yı, Kırcami’yi cezalandırmaya mı kalkışılıyor. Bunu yapmak, kimsenin haddi ve hakkı değildir.  
 
Halkımızın 30 yıllık beklentisini; siyasete, siyasi çıkarlara alet etmeye kalkışan, istediği sonuçlar olmayınca da cezalandırma yolunu seçenleri ne Antalya ne de Kırcami bölgesinde yaşayan hemşehrilerimiz affetmeyecektir. 
 
Kaldı ki;
Hem Muratpaşa Belediye Başkanımız Sayın Ümit Uysal hem de Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Muhittin Böcek, halkımızın menfaatini ihlal edecek iş ve işlemlere asla müsaade etmeyecektir.
 
Her iki başkanımızda; Kırcami halkımızın yanındadır. Sorunları; Kırcami bölgesinde yaşayan halkımızla birlikte omuz omuza aşma, azim ve kararlılığındadır.
 
Muratpaşa Belediye Başkanımız Sayın Ümit Uysal ve Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Muhittin Böcek, halkımızın menfaatini korumak için hukuki mücadelesini sürdürecektir.
 
 Hasan ŞAHİN
 CHP Muratpaşa İlçe Başkanı

Bu kategorideki diğer haberler

YAPAY ZEKAYA GÖSTERMELİK DESTEK
Dünyanın geleceğini şekillendiren yapay zeka ve blokzincir konusunu Meclis gündemine taşıyan CHP Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak’ın önergesine bakanlıktan verilen yanıt vahim tabloyu ortaya koydu. Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, akademik programlar ve sanayi sektöründe son 10 yılda yapay zeka projelerine verilen destek miktarının 2019 fiyatlarıyla toplam 410 milyon lira olduğunu açıkladı. CHP Antalya Milletvekili Budak, Avrupa ülkelerinin bu alandaki yatırımlara yılda milyarlarca euro ayırdığını vurgulayarak, “10 yıllık proje bütçeleri neredeyse Okluk koyundaki bir yazlık sarayın maliyeti kadar” dedi.
CHP Antalya İl Başkanı Ahmet Kumbul’un açıklaması
CHP Antalya İl Başkanı Ahmet Kumbul, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimi ve gündeme dair değerlendirmelerde bulundu.
BİZ ALIN TERİNİ, HİÇ BİR ZAMAN SİYASETE BULAŞTIRMADIK
Ak Parti Manavgat Belediye Başkan Adayı Hasan Öz’ün kamuoyunda Antalya Büyükşehir Belediyesi Manavgat ASAT Hizmet birimindeki işten çıkarmalar ve yer değişiklikleriyle ilgili, yapmış olduğu ima, itham ve suçlamalar üzerine“kendisine değil”, kamuoyuna ve halkımıza açıklama yapma ihtiyacı hasılolmuştur. Bizim için değerli olan halkımızdır. Halkımızın sağduyusuyla bu süreci doğru değerlendireceğine inancımız sonsuzdur.
MARMARİS'TE MEHMET OKTAY BAŞKANLIĞINDA İLK MECLİS TOPLANTISI YAPILDI
I
Bodrum'da Başkan Aras basın mensuplarıyla bir araya geldi
Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, belediye olarak hazırladıkları proje ve çalışmaları değerlendirerek yeni süreç ile ilgili bilgileri paylaşmak amacıyla Bodrum’da görev yapan basın mensuplarıyla bir araya geldi.
Başkan Uysal vizyonu belirledi: “Demokratik ve özgür bir kent”
Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, belediyenin 5 yılına ilişkin stratejik plan toplantısında, “Mevcut ekonomik verilerin üzerinde toplumsal ve insanı kalkınma, onun üzerine kurulmuş demokratik kent kültürü. Ve onun üzerine o kentte yaşamaktan gurur ve onur duyulan, farklı hissedilen özgür atmosfer. Bu Türkiye’ye örnek olacak tablo. Bunun için çalışacağız, vizyonumuz bu” diye konuştu.
EN ÇOK OKUNANLAR
BAŞKAN UYSAL, BU BAYRAM ‘BARIŞIN DA MÜJDECİSİ OLSUN’
510 bin defa ‘nasıl yardımcı olabilirim’ dediler
Muratpaşa'da Başkan Uysal’dan ‘Geçmiş olsun’ ziyareti
Başkan Uysal, Banu Avar söyleşisinde konuştu ‘Tek amacımız toplumu bütünleştirmek’
Muratpaşa'nın Kırcami planlarında top Büyükşehir’de
HATAY SEVGİ PARKI RENGÂRENK